Szanowni Państwo!

W celu umówienia się na konsultację z nauczycielami SAG prosimy o kontakt mailowy.

 

Nazwisko, imię Przedmiot Adres mailowy
Andrzejczak Anna język niemiecki andrzejczak.anna@gfo.pl
Bębenek Katarzyna język polski, opiekun klasy 3 c bebenek.katarzyna@gfo.pl
Broda Aleksandra język hiszpański broda.aleksandra@gfo.pl
Bruska Elżbieta matematyka, opiekun klasy 3 b bruska.elzbieta@gfo.pl
Ćwikałowska-Grudzińska Hanna biologia cwikalowska.hanna@gfo.pl
Dorawa-Biłanicz Lucyna język niemiecki bilanicz.lucyna@gfo.pl
Godziniec Jakub historia, wiedza o społeczeństwie godziniec.jakub@gfo.pl
Gumienny Piotr matematyka gumienny.piotr@gfo.pl 
Hinc Ewa religia hinc.ewa@gfo.pl
Kleban Agnieszka wychowanie fizyczne kleban.agnieszka@gfo.pl
Krzemińska-Lewandowska Ewa język angielski  lewandowska.ewa@gfo.pl
Kseniak Tomasz wychowanie fizyczne kseniak.tomasz@gfo.pl
Łęgowska Ewelina fizyka nauczana dwujęzycznie legowska.ewelina@gfo.pl
Makaruk Mirosław wychowanie fizyczne makaruk.miroslaw@gfo.pl
 Mendryk Karolina język angielski mendryk.karolina@gfo.pl
Przychodzeń Ewa chemia przychodzen.ewa@gfo.pl
Szmarowska Jarosława język angielski, opiekun klasy 3a szmarowska.jaroslawa@gfo.pl
Wach Michał wychowanie fizyczne wach.michal@gfo.pl
Wilczek Magdalena język angielski wilczek.magdalena@gfo.pl
Woldrich Piotr informatyka woldrich.piotr@gfo.pl
Zalewski Paweł geografia nauczana dwujęzycznie zalewski.pawel@gfo.pl
Zielinska Helena język polski, etyka zielinska.helena@gfo.pl