21 listopada 2014 w murach Sopockiej Szkoły Wyższej miała miejsce bardzo ważna dla nas uroczystość. Sopockie Szkoły Autonomiczne podpisały porozumienie o współpracy z Sopocką Szkołą Wyższą w obszarze popularyzacji nauk ekonomiczno - społecznych oraz architektury. Z tej okazji uczestniczyliśmy w interesującym wykładzie pani doktor Małgorzaty Grabus "Jestem przedsiębiorcza. Jestem przedsiębiorczy", podczas którego dowiedzieliśmy się, co jest najważniejsze w byciu przedsiębiorcą. A nasi uczniowie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zaprezentowali swoje najlepsze projekty "Jak powstałą nasza firma?", które iskrzyły się od pomysłów. Gratulujemy zwycięskiej klasie II A - założycielom firmy edukacyjnej "Clever and Rich" oraz twórcom wyróżnionych firm "Sopocka Autonomiczna Imprezownia" i "Santa's Workshop", a także reżyserom filmu reklamowego  "Zakalec - to tylko sprawa smaku".

Zapraszamy do  galerii zdjęć
Jolanta Gadomska
(24.11.2014)

J. M. Rektor Sopockiej Szkoły Wyższej
oraz Dyrektor Zarządzająca Sopockich Szkół Autonomicznych
mają przyjemność zaprosić Państwa na finał projektu zrealizowanego
w Sopockich Szkołach Autonomicznych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
pt. „Jak powstała nasza firma?”

Podczas uroczystości zostanie podpisane porozumienia o współpracy pomiędzy Sopocką Szkołą Wyższą a Sopockimi Szkołami Autonomicznymi.
Uroczystość odbędzie się 21 listopada 2014 o godzinie 10.00 w siedzibie Sopockiej Szkoły Wyższej, w Sopocie, przy ul. Rzemieślniczej.

Przebieg uroczystości:

• Wykład dr Małgorzaty Grabus „ Jestem przedsiębiorcza? Jestem przedsiębiorczy?”

• Podpisanie porozumienia pomiędzy Sopocką Szkołą Wyższą a Sopockimi  Szkołami  Autonomicznymi

• Prezentacja projektu realizowanego w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości  - dr Katarzyna Matwiejczyk

• Prezentacja zwycięskiej klasy -  projekt „Jak powstała nasza firma?”

Dyrekcja SSA
(17.11.2014)