Sopockie Autonomiczne Gimnazjum
Aleja Niepodległości 739A, Sopot 81-838
Nr konta: Bank Millenium S.A. 45 1160 2202 0000 0000 3356 6650
NIP: 585-13-55-295
Tel.sekretariat (058) 550 - 14 - 76, fax (058) 551-37 – 49,
mail: ssa.sekretariat@gfo.pl


 

zespół zarządzający:

Ewa Czech - p.o. dyrektor zarządzającej SSA, pełnomocnik Gdańskiej Fundacji Oświatowej ds. szkół i placówek, czech.ewa@gfo.pl

Taida Szczepańska-Podumis - dyrektor SAG, podumis.taida@gfo.pl

nauczyciele:
adresy mailowe [kliknij tutaj]

sekretariat:
Anna Lipigórska - sekretarka, lipigorska.anna@gfo.pl
Anna Chrostowska - asystentka dyrektor zarządzającej, chrostowska.anna@gfo.pl

księgowość:
Agnieszka Mogielnicka - księgowa mogielnicka.agnieszka@gfo.pl
Magdalena Lica - specjalista ds. kadr i rozliczeń lica.magdalena@gfo.pl

administrator dziennika elektronicznego Librus:
Piotr Woldrich woldrich.piotr@gfo.pl

inspektor ochrony danych:
iod.ssa@gfo.pl

contentmap_plugin