Gratulujemy uczniom klas trzecich SAG świetnych wyników egzaminu gimnazjalnego! Średnia wyników naszych trzech klas ze wszystkich części egzaminu plasuje naszą szkołę w czołówce najlepszych szkół w Polsce! Jest to ogromny sukces zarówno uczniów, którzy poprzez systematyczną pracę i rozwijanie talentów mogli realizować ambitne cele, jak i w równym stopniu nauczycieli, którzy przez cały okres edukacji ich wspierali, a dzięki doświadczeniu i pasji sprawili, że edukacja dała doskonałe rezultaty w wielu dziedzinach i aspektach życia. 
Uczniowie ze szkół Sopotu osiągnęli najwyższe średnie wyniki w województwie pomorskim, a nasza szkoła dzięki swoim fantastycznym wynikom miała ogromny wpływ na taką średnią. 
Poniżej przedstawiamy porównanie średnich wyników SAG na tle województwa pomorskiego oraz kraju.

wyniki

Taida Szczepańska-Podumis

dyrektor

Sopockiego Autonomicznego Gimnazjum 
i Sopockiego Autonomicznego Liceum

(26.06.2019)